Týdenní plán 13.5. -18.5.2019

• Čítanka: kapitola NA LOUCE A NA ZAHRADĚ

• JMÉNA ČLENŮ RODINY, AUTOBUSOVÉ LINKY
  • Pracovní sešit č. 3 str. 24 - 27
  • Matematické rozcvičky 2.díl do str. 18 - vybraná cvičení ( násobilka 5, ale přidáme i dělení, proto je potřeba se již naučit násobky nazpaměť)

• LIDSKÉ TĚLO, SMYSLY, PÉČE O ZUBY
  • Učebnice + pracovní sešit str. 61

• 15.5. půjdeme na výstavu Čtyřlístek a na interaktivní program do Muzea smyslů. Sraz v 7,50 před školou nebo v 8,00 na nádraží. Jedeme vlakem v 8,09. Cena 50 Kč + 130 Kč. S sebou průkazku, svačinu, stavíme se cestou na nějaké občerstveníJ, pití, penízky na suvenýry. Návrat do 14 hodin. Aktuálně napíšu na skupinu.
  • Škola v přírodě: termín 10. - 14. 6. Platba 1400 za ŠvP se bude hradit přes online pokladnu a bus hotově. Peníze na bus bude možné poslat na můj účet a já si pak peníze vyberu hromadně a zaplatím. Všechny faktury a paragony budou opět k dispozici k nahlédnutí. Jelikož letos jsem z třídního fondu kupovala veškeré pracovní sešity (v loňském roce ČJ, M, Prv. hradila škola), máme už tam jen nějaké drobné. Poprosím Vás ještě 200 Kč na kapesné (zmrzlina, vstupy...). Posudek od lékaře Vám platí z loňska a bezinfekčnost pošlu.
  • Pokud potřebujete v naléhavém případě ve středu družinu, prosím v pondělí nahlásit Kačce.
  • Četba na 2. pololetí: 3 knihy, prosím pomoci dětem s výběrem.

PREZENTUJEME ŠESTOU KNIHU!!!

Pěkný týden přeje Renata M. a Šárka Š.