Týdenní plán 21.-25.5.

20.05.2018

• Slova s bě,pě,vě (procvičování); nově mě
  • Slabikář str. 96 - 99
  • Písanka 4 str. 28 - 30 ( mě, přepis slov)

• Měříme, počítání do 20
  • Učebnice č. 2 str. 54 - 56

Prvouka

• Žijeme zdravě
  • Prvouka str. 74

Domácí úkoly na tento týden:

Pondělí: ČJ - PL

Úterý: M - PL

Čtvrtek: ČJ - PL

Informace pro rodiče a děti:

1. Děkujeme všem za přinesený sběr. Celkem jsme nasbírali 160 kg.
  2. V pátek děti dostaly v obálkách LÍTAČKY.
  3. V pondělí pošlu Posudek o zdravotní způsobilosti na ŠvP. Pokud máte z loňska, platí 1 rok. V týdnu pošlu také veškeré informace o škole v přírodě.
  4. Se žákovskými knížkami posílám k nahlédnutí diktáty a prověrky z matematiky.
  5. Ve středu jedeme na výlet na pohádkový hrad a zámek Staré Hrady. Sraz 7, 35 v šatně nebo v 7,40 na parkovišti před tělocvičnou. Odjezd v 7,45 hod. S sebou svačinu, pití, penízky na suvenýry - kdo chce. Ve 12,00 máme oběd (polévka, kuřecí řízek s bramborem, limo). Předpokládaný návrat 13,30. Upřesňovat budu na WhatsAppu.
  6. Ve čtvrtek jdeme v 10,00 do Besedy na interaktivní představení našeho školního souboru Náhoda Prsten královny víl. Vstupné 10 Kč zaplatím z fondu.
  7. Pokud už některé děti mají knihu na květen přečtenou, mohou ji přinést se čtenářským listem do školy a odprezentovat.

Pěkný týden přejí Renata M. a Markéta Ch.