Týdenní plán 25.-29.3. 2019

31.03.2019

Týdenní plán od 25.3. do 29.3.

• OPAKOVÁNÍ + SLOH (popis děje)
  • Čítanka: kapitola JARO UŽ JE TU

• POČÍTÁME DO 100, NÁSOBIKA 7
  • Pracovní sešit č. 3 str. 5 - 7
  • Matematické rozcvičky 2.díl str. 2 - 3 (začneme znovu násobilkou 2, ale přidáme i dělení, proto je potřeba se již naučit násobky nazpaměť)

• JARNÍ KVĚTINY + STROMY NA JAŘE
  • Učebnice + pracovní sešit str. 52 - 53

• Ve čtvrtek 28.3. klánovická knihovna opět pořádá NOC S ANDERSENEM. Naše třída má program 20,00 - 20,40. Pro zájemce o spaní ve škole pár informací: Sraz od 18 hodin (nejdéle v 19,15). Zahráli bychom si ještě nějaké hry. S sebou karimatku, spacák, polštářek, hygienické potřeby, nějaké dobroty na večer, i džusy přišly vloni vhod - budeme si ještě pouštět film a v knihovně jim vloni vyhládlo. Domluvím se s dětmi, jestli by nechtěly objednat pizzu - zaplatili bychom z peněz z jarmarku, ale nevím, jestli mají pizzu rády. Na snídani obstaráme čerstvé rohlíky, jestli mohu poprosit některé maminky něco upéci nebo křupinky. V pátek výuku přizpůsobíme podle toho, jak se vyspíme. Snad je to vše.
  • Četba na 2. pololetí: 2 - 3 knihy, prosím pomoci dětem s výběrem.

PREZENTUJEME JIŽ PÁTOU A ŠESTOU KNIHU!!!

• Báseň na březen: BŘEZEN

Když se březen vydaří, je to krásné předjaří.

Když se projdeš chvíli venku, hned narazíš na sněženku.

Ptáci si už zpívají, příchod jara vítají.

Aby už tu jaro bylo, sluníčko nás potěšilo.

Pěkný týden přeje Renata M. a Šárka Š.