Týdenní plán 3.12. - 7. 12. 2018

02.12.2018

Týdenní plán od 3. do 7. 12.

• SLOVA PROTIKLADNÁ + SOUZNAČNÁ, SLOH - OMLUVA
  • Čítanka: kapitola Zima už je tu

• RECEPT NA MOUČNÍK + OPAKOVÁNÍ
  • Pracovní sešit str. 46 - 47, 48 - 61 (vybraná cvičení)
  • Matematické rozcvičky str. 9 - 10 (vybraná cvičení)

• ŽIVIČICHOVÉ V ZIMĚ, ZIMNÍ RADOVÁNKY
  • Učebnice str. 32 -33

• Četba na 1. pololetí: 2 - 3 knihy, prosím pomoci dětem s výběrem. Nyní prezentujeme druhou knihu.
  • Báseň na prosinec: čítanka str. 49
  • Tento týden si budeme losovat kamaráda, kterému koupíme dáreček (kolem 100 Kč) pod stromeček. Moc děkuji za koupení.
  • Kniha pod stromeček - většině se kniha líbí, objednám ji raději už tento týden a poprosím o peníze společně s dílničkami, aby to dětem nebylo nápadné. 120 Kč kniha + 80 Kč dílničky (zbytek dílniček, tj. 85 Kč doplatím z fondu). Svícínky bychom si nechali na Jarmark, pokud budete souhlasit.
  • Ve čtvrtek jsem objednala v Rodasu vánoční dílničky. Bohužel až od 11 hodin, dřívější termíny už byly půl roku dopředu plné. Dílny trvají asi hodinu, do školy se vrátíme do 13,00 hod.

Výrobní akce v truhlářské a krejčovské chaloupce-SUPER TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ NOVINKA

Akce obsahuje: Zdobení vánočního dřevěného svícnu přírodním materiálem a zdobení adventní svíčky. Odlévání 4 kusů lodiček do ořechových skořápek. Plnění látkového sáčku vánoční purpurou, nebo nahřívací směsí s levandulí a vykrojení glycerinového mýdla. Cena této akce je 165,-Kč za žáka.

Pěkný první adventní týden přeje Renata Mašková