Týdenní plán 3. - 7. 9. 2018

• 1. díl, Prázdniny; cyklotrasa str. 5 - 7

• Opakování, učebnice str. 5 - 6
  • Pracovní sešit str. 6

• V pondělí končíme výuku těsně po desáté hodině, od úterý už podle rozvrhu. V pátek do 11,45.

Plavání začíná 21.9. Info na třídních schůzkách 6.9. v 17. hodin.

Den otevřených dveří pro rodiče 20.9. odpoledne.

Veletrh kroužků 5.9. po 15. hodině.

• Do pátku prosím přinést vyplněnou ŽK (budu vybírat) + všechny obalené učebnice a pracovní

sešity (zůstanou ve škole v šuplíčku, pokud bude domácí úkol, děti si vezmou danou učebnici domů).

• Domácí úkoly jsou povinné, měly by být podepsané rodiči a jsou na další den. Pokud někdo zapomene, omluví se a přinese ho následující den. V pátek úkoly nebudou, pouze v případě, že dítě potřebuje látku procvičit, obdrží pracovní list domů na docvičení. TENTO TÝDEN NEBUDOU.
  • V úterý prosím 2 malé fotky (jen z papíru, budeme je lepit) z prázdnin na myšlenkovou mapu a dokreslení obrázku.
  • O velké přestávce budeme chodit podle počasí ven.
  • Děti v pondělí dostanou katalogy knih Fragment, Albatros, MF. Objednávky prosím nejpozději pátku 14.9.
  • Připomínám, že všechny děti, které půjdou na oběd, musí mít ČIP a zaplacené obědy (v pondělí i bez čipu dostanou oběd).
  • Rozvrh naší třídy

Pondělí:  ČJ (ML) -  M -  ČJ (ČT/PS) - ČaSP

Úterý:     ČJ (ML) -  M -  ČaJS -  ČJ (ČT/PS)

Středa:   ČJ (ML) -  M - ČJ (ČT/PS) - VV