Týdenní plán 17.12. - 21.12. 2018

16.12.2018

Týdenní plán od 17. do 21.12.

• OPAKOVÁNÍ - VĚTA, SLOVO, SLOVNÍ VÝZNAM, SLOH - VÁNOCE
  • Pracovní sešit str. 27
  • Čítanka: kapitola Vánoce

• POČÍTÁME DO 50, STAVÍME JEVIŠTĚ
  • Pracovní sešit str. 48 - 61 (vybraná cvičení) + PS č. 2 str. 10 - 13
  • Matematické rozcvičky str. 9 - 10 (vybraná cvičení)

• VÁNOCE + OPAKOVÁNÍ
  • Učebnice str. 34 -35

• Četba na 1. pololetí: 2 - 3 knihy, prosím pomoci dětem s výběrem. Nyní prezentujeme druhou knihu.
  • Báseň na prosinec: čítanka str. 49
  • Vylosovali jsme si kamaráda, kterému koupíme dáreček (kolem 100 Kč) pod stromeček. Moc děkuji za koupení.
  • Srdečně Vás zveme na náš školní vánoční jarmark ve čtvrtek 20. 12. od 16 hodin. Peníze z loňského jarmarku máme stále v ředitelně v trezoru. Myslím, že letos už děti samy rozhodnou jak s penězi naložit.
  • V pátek 21.12. budeme mít 3. a 4. hodinu ve třídě vánoční besídku. Poprosím o trochu cukroví nebo jednohubky, případně džus, či jiné pochutiny dle uvážení na společnou vánoční tabuli.

Tak a to je pro letošní rok vše. Děkuji všem za výbornou spolupráci, přeji krásné a pohodové vánoční svátky, plné radosti a odpočinku. No a pochopitelně načerpejte dostatek sil na druhé pololetí.

VESELÉ VÁNOCE přeje Renata M. a Šárka Š.